20.6 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Pożar domu w Rakszawie. Strażacy dokonali makabrycznego odkrycia

REKLAMA

Tragiczny pożar w Rakszawie pod Łańcutem. W trakcie akcji gaśniczej strażacy znaleźli zwęglone ciało. Ofiarą jest prawdopodobnie właściciel.

Wszystko działo się w piątek (28/05) około godz. 10. Mieszkańcy zauważyli płomienie i wezwali strażaków. Akcja była bardzo trudna, bo pożar zdążył się rozwinąć i drewniany budynek płonął jak pochodnia.

Ratownicy robili wszystko, aby jak najszybciej stłumić płomienie i wejść do środka. Kiedy to się, udało, dokonali makabrycznego odkrycia. Znaleźli zwęglone ciało mężczyzny.

Zapewne szczegółowe badania sekcji zwłok i testy DNA będą potrzebne, aby zidentyfikować ofiarę. Policjanci wstępnie jednak zakładają, że jest nią właściciel budynku – 68-latek. Emeryt mieszkał samotnie.

Nie wiadomo co było przyczyną pożaru. – Na chwilę obecną brak jest informacji, aby do zdarzenia przyczyniły się osoby trzecie – informuje sierżant sztabowy Wojciech Gruca, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj