0.9 C
Rzeszów
czwartek, 7 grudnia, 2023

Tragedia w domu jednorodzinnym. Zginęła 35-latka

REKLAMA

Tragiczny pożar w Kozłówku, w powiecie strzyżowskim. Śmierć poniosła 35-letnia kobieta. Dwoje jej dzieci (3,5 i 5 lat) oraz mąż (32 l.), a także teść (65 l.) zostali ranni. Poszkodowani trafili do szpitali.

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 marca przed godz. 23. Strażacy dostali zgłoszenie o wybuchu gazu. Na miejscu okazało się, że płonie dom.

Kiedy dojechały pierwsze jednostki, w ogniu stał parter budynku. Strażacy gasili płomienie i równocześnie przeszukiwali pomieszczenia. Z parteru ewakuowali 65-latka, a z piętra 4 osoby: kobietę, mężczyznę i dwoje dzieci (chłopczyka oraz dziewczynkę).

Osoby dorosłe, a także dzieci wymagały resuscytacji, którą prowadzili strażacy wraz z ratownikami medycznymi. Niestety, nie udało się uratować życia 35-latki. – Bardzo długo walczono o życie Eweliny. Bardzo żałujemy, że doszło do tak wielkiej tragedii. Ból ściska nam serce. Modlimy się o powrót do zdrowia rannych – mówią nam mieszkańcy wsi.

3,5 letnia Maja trafiła do szpitala w Krakowie, a jej 5-letni braciszek do Rzeszowa. W szpitalu jest ich tato i dziadek, który doznał rozległych poparzeń.

Dokładne przyczyny zdarzenia nie są znane. Ustala je policja i prokuratura.

W internecie zorganizowano zbiórkę dla pogorzelców. Dostępna jest TUTAJ.

Pożar w Kozłówku
Pożar w Kozłówku | Fot. KP PSP Strzyżów

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj