15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Tragedia w domu jednorodzinnym. Zginęła 35-latka

REKLAMA

Tragiczny pożar w Kozłówku, w powiecie strzyżowskim. Śmierć poniosła 35-letnia kobieta. Dwoje jej dzieci (3,5 i 5 lat) oraz mąż (32 l.), a także teść (65 l.) zostali ranni. Poszkodowani trafili do szpitali.

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 marca przed godz. 23. Strażacy dostali zgłoszenie o wybuchu gazu. Na miejscu okazało się, że płonie dom.

Kiedy dojechały pierwsze jednostki, w ogniu stał parter budynku. Strażacy gasili płomienie i równocześnie przeszukiwali pomieszczenia. Z parteru ewakuowali 65-latka, a z piętra 4 osoby: kobietę, mężczyznę i dwoje dzieci (chłopczyka oraz dziewczynkę).

Osoby dorosłe, a także dzieci wymagały resuscytacji, którą prowadzili strażacy wraz z ratownikami medycznymi. Niestety, nie udało się uratować życia 35-latki. – Bardzo długo walczono o życie Eweliny. Bardzo żałujemy, że doszło do tak wielkiej tragedii. Ból ściska nam serce. Modlimy się o powrót do zdrowia rannych – mówią nam mieszkańcy wsi.

3,5 letnia Maja trafiła do szpitala w Krakowie, a jej 5-letni braciszek do Rzeszowa. W szpitalu jest ich tato i dziadek, który doznał rozległych poparzeń.

Dokładne przyczyny zdarzenia nie są znane. Ustala je policja i prokuratura.

W internecie zorganizowano zbiórkę dla pogorzelców. Dostępna jest TUTAJ.

Pożar w Kozłówku
Pożar w Kozłówku | Fot. KP PSP Strzyżów

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj