12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Tragiczny finał ucieczki ze szpitala w Sanoku

REKLAMA

46-letni pacjent próbował ulotnić się ze szpitala w Sanoku. Wybrał drogę przez okno. Niestety, spadł na chodnik i zginął na miejscu.

Szpital w Sanoku jest obecnie jednoimienny i przeznaczony dla pacjentów z Covid-19. Mężczyzna przebywał w nim od dwóch dni z powodu koronawirusa. Według personelu zachowywał się normalnie. Miał typowe objawy, nie skarżył się na inne dolegliwości.

Postanowił jednak się oddalić, nie mówiąc o tym nikomu. Otworzył okno i chciał bezpiecznie osunąć się po elewacji. Poślizgnął się jednak i spadł z wysokości kilku metrów na beton. Doznał poważnego urazu głowy i stracił przytomność. Świadkiem zdarzenia była przechodząca obok kobieta. Podniosła alarm i bardzo szybko na miejscu pojawili się ratownicy. Mimo reanimacji nie udało się ocalić życia 46-latka.

Sprawą wypadku zajmuje się policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj