22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Mercedes przejechał po leżącym na jezdni mężczyźnie

REKLAMA

Policjanci z Kolbuszowej wyjaśniają okoliczności dramatycznego wypadku, do którego doszło w Hucie Komorowskiej. Na drodze zginął 55-latek. Przejechał po nim mercedes.

Do wypadku doszło w środę około godz. 17, poza obszarem zabudowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym mercedesem, jadąc w kierunku Baranowa Sandomierskiego najechał na mężczyznę, który prawdopodobnie leżał na jezdni. W wyniku zdarzenia 55-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski poniósł śmierć na miejscu. Kierowcy mercedesa, 38-letniemu mieszkańcowi powiatu tarnobrzeskiego nic się nie stało. Od razu został przebadany alkomatem. Był trzeźwy.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali kolbuszowscy policjanci. – Samochód uczestniczący w zdarzeniu został zabezpieczony na policyjnym parkingu i będzie poddany oględzinom przez biegłego. Decyzją prokuratora ciało ofiary zabezpieczono do badań sekcyjnych. Trwa szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku – informuje komisarz Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.  

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj