25 C
Rzeszów
czwartek, 1 czerwca, 2023

Tragiczna śmierć policyjnego rusznikarza. Jest śledztwo prokuratury

REKLAMA

Prokuratura bada śmierć pracownika cywilnego policji – 53-letniego rusznikarza, którego ciało znaleziono 5 października w miejscu pracy – w policyjnych magazynach przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie.

Według informacji, do których dotarł portal „Nowiny24”, mężczyzna zginął w wyniku postrzału w głowę.

Do tragedii doszło wczesnym popołudniem, w godzinach pracy mężczyzny. Dramat rozegrał się na ternie bazy należącej do Komendy Wojewódzkiej Policji. Jak powiedział dziennikarzom prokurator rejonowy dla miasta Rzeszowa Wojciech Przybyło, strzał z przyłożenia został oddany z broni krótkiej, starego typu.

Prokurator powiedział portalowi, że w innym pomieszczeniu z komputerem, z którego korzystał zmarły, ujawniono dwa niepodpisane projekty pism, zawierające wniosek o zmianę pracy.

Każdy z dowodów jest pieczołowicie badany przez śledczych. Przesłuchiwani są też świadkowie. Wszystkie te czynności zmierzają do tego, aby ustalić, co dokładnie wydarzyło się feralnego dnia i dlaczego mężczyzna zginął.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
25 ° C
25 °
24.8 °
36 %
4.1kmh
0 %
czw.
25 °
pt.
19 °
sob.
16 °
niedz.
21 °
pon.
22 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu