3.4 C
Rzeszów
wtorek, 6 grudnia, 2022

Najnowsze

Tragiczna śmierć policyjnego rusznikarza. Jest śledztwo prokuratury

Prokuratura bada śmierć pracownika cywilnego policji – 53-letniego rusznikarza, którego ciało znaleziono 5 października w miejscu pracy – w policyjnych magazynach przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie.

REKLAMA

Według informacji, do których dotarł portal „Nowiny24”, mężczyzna zginął w wyniku postrzału w głowę.

Do tragedii doszło wczesnym popołudniem, w godzinach pracy mężczyzny. Dramat rozegrał się na ternie bazy należącej do Komendy Wojewódzkiej Policji. Jak powiedział dziennikarzom prokurator rejonowy dla miasta Rzeszowa Wojciech Przybyło, strzał z przyłożenia został oddany z broni krótkiej, starego typu.

Prokurator powiedział portalowi, że w innym pomieszczeniu z komputerem, z którego korzystał zmarły, ujawniono dwa niepodpisane projekty pism, zawierające wniosek o zmianę pracy.

Każdy z dowodów jest pieczołowicie badany przez śledczych. Przesłuchiwani są też świadkowie. Wszystkie te czynności zmierzają do tego, aby ustalić, co dokładnie wydarzyło się feralnego dnia i dlaczego mężczyzna zginął.

CZYTAJ TEŻ:  Chcieli ukraść polski heban. Skarb spoczywał na dnie Sanu
REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
3.4 ° C
4.4 °
1.5 °
89 %
5.1kmh
100 %
wt.
6 °
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
3 °
sob.
1 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu