30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Tragiczna śmierć policyjnego rusznikarza. Jest śledztwo prokuratury

REKLAMA

Prokuratura bada śmierć pracownika cywilnego policji – 53-letniego rusznikarza, którego ciało znaleziono 5 października w miejscu pracy – w policyjnych magazynach przy ul. Podkarpackiej w Rzeszowie.

Według informacji, do których dotarł portal „Nowiny24”, mężczyzna zginął w wyniku postrzału w głowę.

Do tragedii doszło wczesnym popołudniem, w godzinach pracy mężczyzny. Dramat rozegrał się na ternie bazy należącej do Komendy Wojewódzkiej Policji. Jak powiedział dziennikarzom prokurator rejonowy dla miasta Rzeszowa Wojciech Przybyło, strzał z przyłożenia został oddany z broni krótkiej, starego typu.

Prokurator powiedział portalowi, że w innym pomieszczeniu z komputerem, z którego korzystał zmarły, ujawniono dwa niepodpisane projekty pism, zawierające wniosek o zmianę pracy.

Każdy z dowodów jest pieczołowicie badany przez śledczych. Przesłuchiwani są też świadkowie. Wszystkie te czynności zmierzają do tego, aby ustalić, co dokładnie wydarzyło się feralnego dnia i dlaczego mężczyzna zginął.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj