13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Tragedie na drogach. Zginęli piesi i rowerzysta

REKLAMA

Tragedie na drogach. W Nisku zginął 42-letni pieszy. W Albigowej pod Łańcutem śmierć poniósł 78-letni rowerzysta. W Dzikowcu koło Kolbuszowej wypadku nie przeżył 40-latek, który leżał na jezdni.

W piątek, 22 października drogowy dramat rozegrał się w Albigowej w powiecie łańcuckim. Około godz. 13 w pobliżu Ośrodka Kultury opel, którym kierowała 51-letnia kobieta, zjechał na przeciwny pas ruchu. Samochód uderzył w jadącego z naprzeciwka 78-letniego rowerzystę. Pomimo udzielonej pomocy, życia starszego mężczyzny nie udało się uratować. 

Także w piątek około godz. 22 doszło do wypadku w miejscowości Dzikowiec w powiecie kolbuszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hyundaiem, 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń, 40-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego zmarł na miejscu wypadku. Kierujący hyundaiem był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają także okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek (21/10) w Nisku, na krajowej 19. Około godz. 21 kierowca (61 l.) renault trafic, podczas wyprzedzania ciężarówki, potrącił swoim autem idącego poboczem mężczyznę. Niestety mimo reanimacji życia 42-letniej ofiary, nie udało się uratować.

Według policji pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Kierujący renaultem w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj