9.4 C
Rzeszów
niedziela, 25 lutego, 2024

Tragedie na drogach. Zginęli piesi i rowerzysta

REKLAMA

Tragedie na drogach. W Nisku zginął 42-letni pieszy. W Albigowej pod Łańcutem śmierć poniósł 78-letni rowerzysta. W Dzikowcu koło Kolbuszowej wypadku nie przeżył 40-latek, który leżał na jezdni.

W piątek, 22 października drogowy dramat rozegrał się w Albigowej w powiecie łańcuckim. Około godz. 13 w pobliżu Ośrodka Kultury opel, którym kierowała 51-letnia kobieta, zjechał na przeciwny pas ruchu. Samochód uderzył w jadącego z naprzeciwka 78-letniego rowerzystę. Pomimo udzielonej pomocy, życia starszego mężczyzny nie udało się uratować. 

Także w piątek około godz. 22 doszło do wypadku w miejscowości Dzikowiec w powiecie kolbuszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący hyundaiem, 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń, 40-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego zmarł na miejscu wypadku. Kierujący hyundaiem był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają także okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w czwartek (21/10) w Nisku, na krajowej 19. Około godz. 21 kierowca (61 l.) renault trafic, podczas wyprzedzania ciężarówki, potrącił swoim autem idącego poboczem mężczyznę. Niestety mimo reanimacji życia 42-letniej ofiary, nie udało się uratować.

Według policji pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Kierujący renaultem w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj