16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Tragedia w Wielkopolsce. Wymordował całą rodzinę

REKLAMA

Prawdziwy horror rozegrał się w Chodzieży w woj. wielkopolskim. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała pięcioosobowej rodziny.

Zbrodnię odkryto w 24 kwietnia wieczorem. Według wstępnych ustaleń policji, sprawcą był 41-latek, który wymordował swoich bliskich. Mężczyzna posłużył się nożem. Jak mówią śledczy najpierw zabił seniorów, potem 37-letnią żonę, a następnie swoje jedyne dziecko – synka. Chłopczyk miał niespełna 4 miesiące. Sprawca na koniec odebrał sobie życie.

– Nie mamy przesłanek, by uważać, że zamieszany jest w to ktoś z zewnątrz. Mamy do czynienia z poczwórnym zabójstwem i samobójstwem sprawcy – powiedział dziennikarzom Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Zbrodnia jest prawdziwym szokiem dla mieszkańców. Sąsiedzi słabo znali zabójcę, bo wraz z żoną i dzieckiem sprowadził się zaledwie przed dwoma miesiącami. Wcześniej małżeństwo mieszkało w Wielkiej Brytanii i pod Warszawą. Dotąd nie było w rodzinie interwencji policji.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj