21 C
Rzeszów
wtorek, 30 maja, 2023

Tragedia w Wielkopolsce. Wymordował całą rodzinę

REKLAMA

Prawdziwy horror rozegrał się w Chodzieży w woj. wielkopolskim. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała pięcioosobowej rodziny.

Zbrodnię odkryto w 24 kwietnia wieczorem. Według wstępnych ustaleń policji, sprawcą był 41-latek, który wymordował swoich bliskich. Mężczyzna posłużył się nożem. Jak mówią śledczy najpierw zabił seniorów, potem 37-letnią żonę, a następnie swoje jedyne dziecko – synka. Chłopczyk miał niespełna 4 miesiące. Sprawca na koniec odebrał sobie życie.

– Nie mamy przesłanek, by uważać, że zamieszany jest w to ktoś z zewnątrz. Mamy do czynienia z poczwórnym zabójstwem i samobójstwem sprawcy – powiedział dziennikarzom Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Zbrodnia jest prawdziwym szokiem dla mieszkańców. Sąsiedzi słabo znali zabójcę, bo wraz z żoną i dzieckiem sprowadził się zaledwie przed dwoma miesiącami. Wcześniej małżeństwo mieszkało w Wielkiej Brytanii i pod Warszawą. Dotąd nie było w rodzinie interwencji policji.

Najnowsze

Najnowsze

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
21 ° C
21 °
21 °
43 %
5.7kmh
0 %
wt.
21 °
śr.
20 °
czw.
22 °
pt.
20 °
sob.
16 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu