16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Tragedia w Londynie. Nie żyje czteroosobowa rodzina z Polski

REKLAMA

Ogromna tragedia w zachodnim Londynie. W domu na przedmieściach znaleziono ciała czteroosobowej rodziny z Polski. Ofiary to małżeństwo Michał i Monika W., oraz ich dzieci, 11-letnia Maja i 3-letni Dawid.

35-letnia Monika W. pochodziła z woj. mazowieckiego. Wspólnie z mężem postanowiła budować szczęście dla siebie i swoich dzieci na emigracji w Anglii. Kobieta pracowała jako sprzątaczka w hotelu na lotnisku Heathrow, podczas gdy jej mąż Michał (†39 l.) podobno był budowlańcem.

Z rodziną od kilku dni nie było kontaktu. Niektórzy przyjaciele byli spokojni, bo przypuszczali, że rodzina – tak jak planowała – pojechała na urlop na Majorkę.

Ale w piątek 16 czerwca policja weszła siłowo do domu przy Staines Road w Hounslow i dokonała makabrycznego odkrycia. Znalazła ciała dzieci i ich rodziców.

Całe okolica jest teraz wstrząśnięta tragedią. Sąsiedzi, którzy znali rodzinę, opłakują ich stratę. Jeden z nich, opisywał Polaków jako „absolutnie cudownych”. Podkreślił, że Monika była uroczą matką dwójki małych dzieci, a cała rodzina była niesamowicie sympatyczna.

Emocje towarzyszące temu wydarzeniu są przytłaczające. Sąsiedzi i znajomi nie są w stanie zrozumieć, co mogło się stać i dlaczego taka tragedia spotkała tę kochającą rodzinę, szczególnie uwzględniając, że wśród ofiar są małe dzieci.

Policja potwierdziła, że nie prowadzi poszukiwań żadnej innej osoby w związku z tym okrutnym incydentem. Śledztwo prowadzi zespół zabójstw z Wydziału Zabójstw Specjalistycznego Oddziału Policji Metropolitalnej. Funkcjonariusze kryminalistyczni spędzili godziny na miejscu zbrodni, badając każdy detal w mieszkaniu na najwyższym piętrze budynku.

19 czerwca policja przekazała pierwsze ustalenia dotyczące okoliczności tragicznego zdarzenia. Sekcja zwłok rodziców wykazała, że kobieta został zabita i zginęła od ciosów zadanych ostrym narzędziem. Jej mąż zginął natomiast w wyniku ran szyi.

21 czerwca odbędą się sekcje dzieci, one również zginęły od ciosów nożem. Wszystko wskazuje na to, że ojciec zabił rodzinę, a potem targnął się na życie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj