16 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

Tragedia w Bachórzcu. 40-latek zginął udzielając pomocy

REKLAMA

Tragedia w miejscowości Bachórzec w powiecie przemyskim. Traktor podczas wyciągania terenówki, stoczył się ze skarpy i przygniótł 40-letniego kierowcę. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu!

Dramatyczny wypadek wydarzył się w niedzielę, 23 lipca. Ciężki ciągnik rolniczy, poruszał się w trudnym terenie. Traktorzysta próbował wyciągnąć samochód terenowy, który zawiesił się i nie był w stanie samodzielnie wyjechać z leśnej pułapki.

Wkrótce pomocny traktorzysta sam wpadł w tarapaty. Maszyna stoczyła się i przygniotła kierowcę.

Szybka reakcja służb ratunkowych była kluczowa w próbie uratowania życia mężczyzny. Na miejsce wypadku zostali niezwłocznie zadysponowani ratownicy z 10. Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR), mającego bazę w pobliskim Sanoku. Ze względu na trudny teren, lekarz był desantowany do poszkodowanego z zawieszonego na wysokości śmigłowca. Maszyna musiała lądować w znacznej odległości od miejsca wypadku.

Do działań włączyły się lokalne jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z Dubiecka i Bachórzca.

Niestety, nawet po podjęciu intensywnych działań mających na celu ratowanie mężczyzny, lekarz LPR potwierdził, że ofiara poniosła śmierć na miejscu.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj