15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Tragedia na A4. Bus dachował po zderzeniu z BMW

REKLAMA

Dramat zaczął się o godz. 8.30. Na A4 w okolicach Rudnej Małej pod Rzeszowem dachował bus wiozący uczestników wycieczki. Dwie osoby zginęły na miejscu.

Do wypadku doszło 22 września na pasie w kierunku Przemyśla. Zginęły dwie osoby – pasażerowie busa – mężczyźni w wieku ok. 30 lat. Busem jechała grupa osób niepełnosprawnych – podopiecznych środowiskowego domu samopomocy w Dębicy. Z powodu tragedii w piątek burmistrz ogłosił w mieście żałobę. Objął też wsparciem psychologicznym rodziny ofiar.

Wycieczka jechała busem do Bolestraszyc pod Przemyślem. Wraz z nimi byli opiekunowie. Jedna z opiekunek została poważnie ranna i śmigłowiec zabrał ją do szpitala. W sumie poszkodowanych zostało 12 osób.

Według policji kierowca busa – iveco zmieniał pas ruchu. Wtedy w tył iveco uderzyło rozpędzone BMW. Bus przewrócił się i dachował na środkowym pasie zieleni.

Sprawę wypadku bada policja.

Wypadek busa na A4
Wypadek busa na A4 | Fot. KMP Rzeszów

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj