23.4 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Sprawdź, jakie auto jest królem samochodów. Top 10

REKLAMA

Oto TOP 10 najlepiej sprzedających się samochodów w historii. Liczba sztuk liczona jest w milionach. Zapewne wszystkich może zdziwić, że nie jest to utożsamiany z cudem gospodarczym przedwojennych Niemiec – poczciwy garbus. To autko mógłby zająć 1 miejsce jeśli chodzi o długość produkcji danego modelu, ale rekord sprzedaży należy do zupełnie innego producenta.

W naszym TOP 10 większość samochodów to modele wciąż produkowane. Wiele z nich ma bardzo długą tradycję i doczekało się już wielu generacji. Oczywiście obecne modele nie przypominają swoich pierwowzorów z czasu, kiedy debiutowały na rynku. Ale świat się zmienił, technika poszła do przodu. Jej kołem zamachowym była motoryzacja.

Każdego roku fabryki na całym świecie opuszcza miliony aut. Ale jaki model jest hitem sprzedażowym i można nazwać go królem samochodów?


Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj