28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Tomek z Rzeszowa w The Voice Kids

REKLAMA

Kolejny młody wokalista z Rzeszowa w popularnym telewizyjnym show! To Tomasz Nowak z Rzeszowskiego Domu Kultury, który był uczestnikiem „Przesłuchań w Ciemno” do czwartej edycji The Voice Kids. Zachwycił jury i przeszedł do kolejnego etapu konkursu. Swój dalszy udział w programie kontynuować będzie w drużynie Tomsona i Barona.

Występ Tomka znalazł się w jednym z najnowszych odcinków czwartej edycji The Voice Kids, który został wyemitowany w sobotę 13 marca 2021 roku na antenie TVP2. 13-letni wokalista w ramach „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewał utwór „Love Me Again” z repertuaru brytyjskiego piosenkarza soul Johna Newmana. Występ reprezentanta Rzeszowa zyskał jednogłośną, pozytywną ocenę wszystkich jurorów, dzięki czemu zapewnił mu awans do kolejnego etapu programu.

Tomasz Nowak to już drugi reprezentant Rzeszowskiego Domu Kultury, który zdołał zakwalifikować się do dalszego etapu czwartej edycji The Voice Kids. We wcześniejszych odsłonach „Przesłuchań w Ciemno” jurorów swoim występem oczarowała 11-letnia Amelia Borkowska. Dwójka wokalistów kontynuować będzie swoją dalszą przygodę z programem The Voice Kids w drużynie Tomsona i Barona.

Muzyczna przygoda Tomasza Nowaka rozpoczęła się już w wieku 6 lat podczas zajęć artystycznych w Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała, gdzie najpierw rozpoczął naukę gry na pianinie, a następnie uczęszczał na zajęcia wokalne. Do dziś jako reprezentant Rzeszowskiego Domu Kultury doskonali swój talent muzyczny pod okiem instruktora Marcina Florczaka, jak również rozwija swoje umiejętności jako członek Katedralnego Chóru Chłopięco-Męskiego Pueri Cantores Resovienses.

Występ Tomasza Nowaka można obejrzeć TUTAJ.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj