24.4 C
Rzeszów
sobota, 22 czerwca, 2024

SZOK!

Przez Borową bieganie niedźwiedź! Skąd się tu wziął?

REKLAMA

Na mieszkańców padł blady strach. W Borowej koło Dębicy pojawił się niedźwiedź. Biegł po ulicy, między domami. Zapewne, chciał znaleźć łatwe pożywienie w śmietnikach. Ale skąd się wziął w takim miejscu? Stąd w Bieszczady jest ponad 200 km!

Niepokojące sygnały były już wcześniej. Teraz miś wędrowniczek znalazł się w oku kamery. Nagrała go jak biegnie o świecie przez wieś.

Strażacy OSP wydali ostrzeżenie. Napisali, aby uważać i zachować ostrożność. Spotkanie z takim drapieżnikiem może być niebezpieczne.

Okazuje się, że niedźwiedź był widziany także w okolicy wsi Łękawki. Ostatni raz taki alarm w powiecie dębickim był ogłoszony kilka lat temu. Wtedy zauważono misia w rejonie Pilzna. Ale najwyraźniej zwierze wróciło w góry i spawa ucichła.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj