27.4 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Z Rzeszowa na Florydę

To jest najpiękniejszy motocykl świata!

REKLAMA

Polski majstersztyk na amerykańskiej ziemi! Game Over Cycles, niesamowita firma z Rzeszowa, szturmuje USA, zdobywając 4 prestiżowe nagrody na Daytona Bike Week – jednym z największych festiwali motocyklowych świata. Maszyna, która zawładnęła sercami jury i publiczności ma związek ze słynnym zespołem Metallica. Jaki?

To nie byle jaki pojazd! Inspiracją dla polskich konstruktorów stał się „Slow Burn” – odrestaurowany samochód Auburn 852 Boattail Speedster z 1936 roku, dumnie należący do Jamesa Hetfielda z zespołu Metallica. Maszyna, która jest dwukołową wersją tego kultowego auta, zachwyca każdym detalem – od przedniej lampy, przez chromowane błotniki, aż po koła, które są wiernie nawiązują do pierwowzoru, uchodzącego za sztandarowy przykład stylu Art Deco.

Konstrukcja tego motocyklowego arcydzieła i precyzyjne rzemiosło, wymagała 7 000 roboczogodzin. Stalowa bestia, o długości 3,3 metra i wadze 400 kg, zyskała uznanie nie tylko fanów, ale i ekspertów, w tym Ricka Dore’a, amerykańskiego mistrza customowych konstrukcji, który nie krył podziwu dla pracy Game Over Cycles.

Założyciel GOC, Stanisław Myszkowski, zdradza, że inspiracją do stworzenia tego motocykla była muzyka zespołu Metallica oraz pasja jego lidera – Hetfielda do motoryzacji. Ten projekt to dowód na to, że marzenia się spełniają, a polska inżynieria i kreatywność nie mają granic!

Game Over Cycles po raz kolejny udowadnia, że na międzynarodowej arenie mogą być niekwestionowanym mistrzami. Co za historia! Co za maszyna! Co za sukces!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj