13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Tir z drzewem runął ze skarpy

REKLAMA

Dramatyczny wypadek w Leszczawie Dolnej koło Birczy. Ciężarówka z drzewem na zakręcie przebiła bariery i runęła ze skarpy. 41-letni kierowca został zabrany śmigłowcem do szpitala.

Wypadek wyglądał bardzo dramatycznie. Doszło do niego na „zakręcie śmierci”. Tak wszyscy mówią o tym miejscu. W 2018 r. ukraiński autokar także miał tu wypadek. Zginęły wtedy 3 osoby, a 18 zostało rannych. Wówczas zawiniła nadmierna prędkość. Teraz – ze wstępnych ustaleń policji – wynika, że kierowca ciężarówki również nie dostosował prędkości do bardzo trudnego odcinka podkarpackiej serpentyny.

Kolos runął, koziołkował i zatrzymał się na kołach. Kabina została całkowicie zmiażdżona. W jej środek wbił się dźwig, stanowiący wyposażenie pojazdu. Kierowca cudem ocalał. Był przytomny, kiedy śmigłowiec zabierał go do szpitala.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj