22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Tego samego dnia napadł na dwa sklepy

REKLAMA

Twarz miał zamaskowaną, a w ręku trzymał nóż. Zuchwały bandzior napadł na dwa sklepy w Jarosławiu. I to w biały dzień!

Jak informuje jarosławska policja, w środę, 17 stycznia po godz. 14, dyżurny jarosławskiej komendy został powiadomiony, że w jednym ze sklepów przy ul. 3-go Maja, doszło do wymuszenia rozbójniczego przez sprawcę, który uciekł.

Z relacji ekspedientki wynikało, że zamaskowany mężczyzna, który trzymał w ręce nóż, zagroził użyciem przemocy i zażądał od niej pieniędzy. Kobieta obawiając się o swoje życie, spełniła żądanie mężczyzny. Po zabraniu gotówki, sprawca uciekł w nieznanym kierunku.

Podczas wykonywanych czynności, policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie, do którego doszło w sklepie na ul. Franciszkańskiej. Bandzior działał w podobny sposób. W tym przypadku, sprzedająca zaczęła wzywać pomocy i sprawca uciekł.

Jarosławscy kryminalni przeanalizowali zabezpieczone nagrania z monitoringu. Już kolejnego dnia, zidentyfikowali i zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z tymi zdarzeniami. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Jarosławia. Mężczyzna najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu 10 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj