15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Te pluszaki uratowały smutny dzień

REKLAMA

Auto uderza w samochód, którego pasażerami jest czworo małych dzieci. Cudem nikomu nic się nie stało, ale rozpacz jest ogromna. Wtedy jednak pojawia się niezwykły ktoś. To wesoły miś, który potrafi rozwiać smutki i ucieszyć każde dziecięce serce!

Przytulanka okazała się wspaniałym pocieszeniem w nieszczęściu. A wszystko działo się w Mielcu. Kobieta (40) jadąca lexusem uderzyła w forda, którym podróżował ojciec z czwórką dzieci w wieku 1,5-7 lat.

Szczęśliwie, nikomu nic się nie stało, ale maluchy bardzo przeżyły kraksę. Rozpacz i strach były ogromne. Do tego panowała śnieżyca i mróz.

Policjanci pomogli rodzinie. Odwieźli ją radiowozem do domu, dzieci dostały też pluszowe misie, które mundurowi wożą na wypadek takich sytuacji. Maskotki trochę ociepliły ten straszny dzień…

Maskotki misie dla dzieci
Maskotki – misie na szczęście jeżdżą w radiowozie. Gdyby były potrzebne, są zawsze w stanie wkroczyć do akcji i rozweselić dziecięce serce | Fot. KPP Mielec

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj