2.1 C
Rzeszów
czwartek, 7 grudnia, 2023

Ofiara wracała z banku, złodzieje zrobili „przedstawienie”

REKLAMA

64-letnia mieszkanka Tarnobrzega padła ofiarę perfidnych złodziei. Przestępczy duet odebrał na chodniku „przedstawienie”, aby okraść ofiarę, która wracała z gotówką banku. Policjanci taką metodę rabunku nazywa przewałką.

Do dziwnej kradzieży doszło w Tarnobrzegu. Ofiarą dwóch złodziei padła na ulicy kobieta, która wyszła z banku. Rabusie odegrali niezłe przedstawienie, aby oskubać ją z pieniędzy.

64-latka wypłaciła w banku większą gotówkę. Kiedy była na chodniku podbiegł do niej rabuś nr 1. Twierdził, że znalazł zwitek banknotów. Najpierw zapytał, czy to nie jej zguba, a potem poprosił kobietę, aby poczeka z nim na właściciela, który pewnie zaraz tu wróci.

Wkrótce pojawił się starszy mężczyzna – rabuś nr 2. Zaczął krzyczeć na kobietę i rabusia nr 1 (swojego cichego wspólnika), że został przez nich okradziony.

Rabuś nr 1 pokazał wtedy znaleziony zwitek banknotów. Rabuś nr 2 zmusił kobietę, by pokazała mu też swoje pieniądze, które wypłaciła z banku. Pani była w lekkim szoku i wyjęła gotówkę, aby udowodnić, że suma zgadza się z pokwitowaniem. Starszy z mężczyzn przejrzał banknoty i pozwolił je schować do torebki. Na koniec przeprosił, że to pomyłka.

Dopiero w domu poszkodowana kobieta zorientowała się, że złodzieje podebrali jej 1600 zł!

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj