28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Ofiara wracała z banku, złodzieje zrobili „przedstawienie”

REKLAMA

64-letnia mieszkanka Tarnobrzega padła ofiarę perfidnych złodziei. Przestępczy duet odebrał na chodniku „przedstawienie”, aby okraść ofiarę, która wracała z gotówką banku. Policjanci taką metodę rabunku nazywa przewałką.

Do dziwnej kradzieży doszło w Tarnobrzegu. Ofiarą dwóch złodziei padła na ulicy kobieta, która wyszła z banku. Rabusie odegrali niezłe przedstawienie, aby oskubać ją z pieniędzy.

64-latka wypłaciła w banku większą gotówkę. Kiedy była na chodniku podbiegł do niej rabuś nr 1. Twierdził, że znalazł zwitek banknotów. Najpierw zapytał, czy to nie jej zguba, a potem poprosił kobietę, aby poczeka z nim na właściciela, który pewnie zaraz tu wróci.

Wkrótce pojawił się starszy mężczyzna – rabuś nr 2. Zaczął krzyczeć na kobietę i rabusia nr 1 (swojego cichego wspólnika), że został przez nich okradziony.

Rabuś nr 1 pokazał wtedy znaleziony zwitek banknotów. Rabuś nr 2 zmusił kobietę, by pokazała mu też swoje pieniądze, które wypłaciła z banku. Pani była w lekkim szoku i wyjęła gotówkę, aby udowodnić, że suma zgadza się z pokwitowaniem. Starszy z mężczyzn przejrzał banknoty i pozwolił je schować do torebki. Na koniec przeprosił, że to pomyłka.

Dopiero w domu poszkodowana kobieta zorientowała się, że złodzieje podebrali jej 1600 zł!

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj