15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Wdrapał się na most i spadł. Ciężko ranny 20-latek trafił do szpitala

REKLAMA

Grupa młodych ludzi postanowiła zrobić sobie zdjęcia na starym moście kolejowym na tarnobrzeskim osiedlu Sobów. Jeden uczestników spotkania wpadł na pomysł, że wdrapie się na sam szczyt stalowej konstrukcji. Nagle stracił równowagę i runął z wysokości 7,5 metra. Ciężko ranny 20-latek trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w środę, 21 kwietnia. Grupa młodych ludzi – trzy kobiety w wieku 18 i 21 lat oraz dwóch mężczyzn, w wieku 20 i 21 lat postanowiło sobie urządzić fotograficzną sesję na torach.

– Gdy usłyszeli nadjeżdżający pociąg, opuścili torowisko. Będąc już w bezpiecznej odległości zobaczyli, że na moście pozostał ich 20–letni kolega. Mężczyzna odczekał, aż przejedzie szynobus i zaczął wspinać się na metalową konstrukcję znajdującą się nad mostem – relacjonują policjanci z Komendy Miejskiej w Tarnobrzegu.

Młodzieniec będąc na samym szczycie, stracił równowagę i spadł.

W wyniku upadku poszkodowany miał widoczne obrażenia głowy, stracił przytomność. Doznał licznych złamań. Na miejscu pomocy udzielili mu ratownicy i przewieźli go do szpitala.

W sprawie wypadku prowadzone jest policyjne dochodzenie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj