12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Rabuś wpadł, bo tęsknił za dziewczyną

REKLAMA

Tego dnia w życiu 25-latka dużo się działo. A wszystko kręciło się wokół sklepu w Tarnobrzegu. Mężczyzna dwa razy przyszedł na darmowe zakupy. Zuchwalec wymknął się ochronie, ale potem sam zgłosił się na policję. Jednak wcale nie miał zamiaru oddać się w ręce sprawiedliwości. Stęskniony szukał na komendzie swojej towarzyszki.

Zuchwały rabuś pochodzi z Kolbuszowej. W Tarnobrzegu zabawił na gościnnych występach. Najpierw nakradł słodyczy i zwiał. Kilka godzin później przyszedł znów. Zabrał dwie whisky i mrożoną pizzę. Chciał przeskoczyć przez kasy, ale tym razem tak łatwo nie było. Dorwał go ochroniarz. Zbir odpowiedział jednak atakiem. Zaczął szarpać pracownika, wyzywać, na koniec zbił flaszki i uciekł.

Wszystko nagrały kamery, ale policja na Podkarpaciu nie ma zwyczaju publikować wizerunków złodziei, tak jak to robią – nie patyczkując się z przestępcami – ich koledzy z Lublina. Możliwe że sprawca długo byłby poszukiwany. Na szczęście oszczędził mundurowym wysiłku i sam zgłosił się na komendę.

Rabuś przyszedł na komendę, bo szukał swojej towarzyszki.Dziewczyna była z nim i gdzieś się zawieruszyła. Bardzo za nią zatęsknił, zgłosił się i zaryzykował swoje zdemaskowanie.

Młodzieniec tęsknić może jeszcze długo. Usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Grozi mu za to do 10 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj