23 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Zuchwalec okradł Mrówkę. Kto go rozpoznaje?

REKLAMA

Zuchwalec grasował w markecie budowlanym Mrówka w Tarnobrzegu. Gapił się długo w kamery, a potem schował za pazuchę narzędzia i zwiał nie płacąc za towar. Rabuś zostawił „na pamiątkę” swoją fotkę. Publikują ją policjanci licząc, że ktoś go rozpozna.

Złodziej ubrany w markowe ciuchy na biednego nie wyglądał. Czaił się przy stoisku ze sprzętem, oglądał, sprawdzał. Wiedział, że ma kilkanaście sekund, aby ukryć łup i zmykać.

Udało mu się zrabować elektronarzędzia warte 600 zł. Zanim pracownicy połapali się w kradzieży i po złodzieju nie było już śladu. Zostało tylko nagranie z monitoringu. Policja publikuje zdjęcie z kamer i apeluje:

Osoby mające informację dotyczące tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu dzwoniąc pod nr telefonu nr 47 825 34 35, 47 825 34 24.

Zobacz też:

61-latek podpalił dom. W środku żona, córka i wnuczki

Skatował dostawcę bejsbolem i uciekł w Polskę

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj