4.3 C
Rzeszów
środa, 21 lutego, 2024

Napadł przechodnia i uciekł w jednym bucie

REKLAMA

Policjanci z Tarnobrzega znaleźli porzucony but i teraz poszukują właściciela. I wcale nie chodzi o Kopciuszka, tylko o zuchwałego zbira, który brutalnie zaatakował przechodnia.

Do napadu doszło 23 marca przy ul. Konstytucji 3-go Maja na tarnobrzeskim osiedlu Serbinów. Dochodziła godz. 19. Pokrzywdzony 66-latek wracał ze sklepu z zakupami. Był już przy klatce bloku, kiedy nagle zaatakował go nieznajomy mężczyzna. Napastnik podszedł od tyłu, złapał za szyję i przewrócił seniora. Zażądał oddania portfela z pieniędzmi. Ofiara zaczęła się jednak bronić i wzywać pomocy. Bandzior podczas szarpaniny stracił lewego buta. W końcu uznał, że to nie przelewki i w popłochu rzucił się do ucieczki.

Pozostawiony na miejscu dowód zabezpieczyli policjanci. Ustalili też rysopis oprycha: wiek ok. 20-30 lat, wysoki, szczupłej budowy ciała. Mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne spodnie. Na głowie miał założoną czarną wełnianą czapkę, jego twarz była zasłonięta maseczką w ciemnym kolorze.

Policjanci nadal poszukują oprycha i wystosowali apel:

Wszystkie osoby, będące świadkami zdarzenia, posiadające informacje w tej sprawie proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu, telefon 47 825 3330 lub 47 825 34 41.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj