28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Napadł przechodnia i uciekł w jednym bucie

REKLAMA

Policjanci z Tarnobrzega znaleźli porzucony but i teraz poszukują właściciela. I wcale nie chodzi o Kopciuszka, tylko o zuchwałego zbira, który brutalnie zaatakował przechodnia.

Do napadu doszło 23 marca przy ul. Konstytucji 3-go Maja na tarnobrzeskim osiedlu Serbinów. Dochodziła godz. 19. Pokrzywdzony 66-latek wracał ze sklepu z zakupami. Był już przy klatce bloku, kiedy nagle zaatakował go nieznajomy mężczyzna. Napastnik podszedł od tyłu, złapał za szyję i przewrócił seniora. Zażądał oddania portfela z pieniędzmi. Ofiara zaczęła się jednak bronić i wzywać pomocy. Bandzior podczas szarpaniny stracił lewego buta. W końcu uznał, że to nie przelewki i w popłochu rzucił się do ucieczki.

Pozostawiony na miejscu dowód zabezpieczyli policjanci. Ustalili też rysopis oprycha: wiek ok. 20-30 lat, wysoki, szczupłej budowy ciała. Mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, ciemne spodnie. Na głowie miał założoną czarną wełnianą czapkę, jego twarz była zasłonięta maseczką w ciemnym kolorze.

Policjanci nadal poszukują oprycha i wystosowali apel:

Wszystkie osoby, będące świadkami zdarzenia, posiadające informacje w tej sprawie proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu, telefon 47 825 3330 lub 47 825 34 41.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj