4.3 C
Rzeszów
środa, 21 lutego, 2024

Obraził policjanta i teraz bije się w piersi. Do komendy przysłał list

REKLAMA

Niecodziennie zdarzają się takie słowa skruchy. Do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przyszedł list z przeprosinami. Autor, który po pijanemu zwyzywał funkcjonariusza obiecuje, że już „więcej do takiej sytuacji nie dojdzie”.

Alkohol wyparował, minął kac, ale nie ten moralny. 38-latek zdał sobie sprawy z błędu jaki popełnił. W styczniu doszło do awantury na klatce w bloku. Kiedy przyjechał patrol, nietrzeźwy mężczyzna obrzucił wyzwiskami jednego z interweniujących funkcjonariuszy.

Teraz 38-latek, mieszkaniec Sandomierza, targany wyrzutami sumienia, postanowił przeprosić za swoje zachowanie. Wysłał do do komendy w Tarnobrzegu list, a napisał w nim tak:

„(…) Szanowny Panie. Bardzo, bardzo przepraszam Pana Artura Burdzy za moje zachowanie i czyny wobec Pana. Po wytrzeźwieniu bardzo żałuję swoich czynów i zachowania. Przepraszam… Więcej do takiej sytuacji nie dojdzie wobec funkcjonariusza Policji.”

– Taka forma wyrażenia skruchy zdarza się niezwykle rzadko, tym bardziej doceniamy ten gest – komentują policjanci z Tarnobrzega.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj