27.4 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Obraził policjanta i teraz bije się w piersi. Do komendy przysłał list

REKLAMA

Niecodziennie zdarzają się takie słowa skruchy. Do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przyszedł list z przeprosinami. Autor, który po pijanemu zwyzywał funkcjonariusza obiecuje, że już „więcej do takiej sytuacji nie dojdzie”.

Alkohol wyparował, minął kac, ale nie ten moralny. 38-latek zdał sobie sprawy z błędu jaki popełnił. W styczniu doszło do awantury na klatce w bloku. Kiedy przyjechał patrol, nietrzeźwy mężczyzna obrzucił wyzwiskami jednego z interweniujących funkcjonariuszy.

Teraz 38-latek, mieszkaniec Sandomierza, targany wyrzutami sumienia, postanowił przeprosić za swoje zachowanie. Wysłał do do komendy w Tarnobrzegu list, a napisał w nim tak:

„(…) Szanowny Panie. Bardzo, bardzo przepraszam Pana Artura Burdzy za moje zachowanie i czyny wobec Pana. Po wytrzeźwieniu bardzo żałuję swoich czynów i zachowania. Przepraszam… Więcej do takiej sytuacji nie dojdzie wobec funkcjonariusza Policji.”

– Taka forma wyrażenia skruchy zdarza się niezwykle rzadko, tym bardziej doceniamy ten gest – komentują policjanci z Tarnobrzega.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj