14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Co za okrucieństwo! Pan zabił kundelka, bo go nie słuchał

REKLAMA

52-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego nie miał litości dla swojego kundelka i zatłukł go na śmierć. Potem policjantom tłumaczył, że pies go nie słuchał, uciekał i robił szkody. Mężczyzna odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem.

Mieszkaniec osiedla Sobów zmasakrował suczkę na swojej posesji. Użył do tego jakiegoś ciężkiego przedmiotu. Martwego kundelka zapakował do worka i wywiózł do lasu w pobliże Grębowa. O zdarzeniu policjantom donieśli świadkowie.

Okrutny właściciel został zatrzymany. Odnaleziono też zabite zwierzę, które zostało przekazane do badań weterynaryjnych.

Mężczyzna usłyszał w tej sprawie zarzut. Przyznał się do brutalnego zabicia zwierzęcia i opisał w jakich okolicznościach do tego doszło. – Tłumaczył, że pies był nieposłuszny, ciągle uciekał i wyrządzał szkody w innych domostwach – relacjonują policjanci.

Za naruszenie przepisów o ochronie zwierząt, 52-letniemu mężczyźnie grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Zobacz też:

Pogryziony przez pitbulla 12-letni Kamil zmarł w szpitalu

Uprawiał “trawkę” w lasie

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj