18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Tajemnicza śmierć 53-latka spod Rzeszowa. Ciało wyłowiono z rzeki

REKLAMA

Śledczy badają okoliczności śmierci Dariusza M. 53-latek spod Rzeszowa przez kilka dni był poszukiwany jako zaginiony. Jego dryfujące rzeką ciało zauważył rowerzysta jadący mostem. Wyłowiono je z Sanu w Nisku.

Mężczyzna był mieszkańcem Nowej Wsi koło Rzeszowa. W sobotę 27 czerwca około godz. 15 wyszedł z domu. Ostatni raz był widziany tego samego dnia około godz. 19 w rejonie kładki dla pieszych nad Wisłokiem w miejscowości Terliczka.

Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie i policja opublikowała komunikat o poszukiwaniach. W niedzielę w miejscu gdzie mężczyzna był widziany po raz ostatni, znaleziono jego rower oraz plecak z rzeczami – dowodem osobistym, kartą bankomatową oraz telefonem komórkowym.

W środę z rzeki San, na wysokości mosty kolejowego w Nisku, wyciągnięte zostało ciało mężczyzny. Dryfujące zwłoki przepłynęły kilkadziesiąt kilometrów. Zauważył je jadący mostem rowerzysta.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj