22 C
Rzeszów
piątek, 19 sierpnia, 2022

Najnowsze

Tajemnicza śmierć 20-latka. Co wydarzyło się w lesie pod Leżajskiem?

Tajemnicza śmierć 20-letniego Gabriela. Co stało się w lesie pod Leżajskiem? Tę sprawę bada prokuratura. Prowadzone jest postępowanie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

REKLAMA

Młodzieniec pochodził z Ciechanowa w woj. mazowieckim. Jak ustalili śledczy, 9 lipca przyjechał do Giedlarowej koło Leżajska, gdzie zamieszkał u swojego kolegi. Spędził u niego zaledwie kilka dni. 11 lipca rano wyszedł wyszedł i zaginął. Kiedy nie wrócił do domu i nie nawiązał z nikim kontaktu, zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Podjęto poszukiwania. Do akcji wkroczyli policjanci i strażacy, którzy przeczesywali okolice także z użyciem drona.

25 lipca w kompleksie leśnym nieopodal Wierzawic koło Leżajska ujawniono zwłoki Gabriela. Jego tożsamość potwierdził obecny na miejscu zdarzenia ojciec.

– W wyniku przeprowadzonych oględzin zewnętrznych oraz sekcji zwłok nie ujawniono na ciele Gabriela P. jakichkolwiek obrażeń. W chwili obecnej podejmowane są dalsze czynności procesowe mające na celu wszechstronne wyjaśnienie sprawy – informuje Paweł Król, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
22 ° C
25.4 °
20.5 °
67 %
3.1kmh
0 %
pt.
25 °
sob.
33 °
niedz.
30 °
pon.
32 °
wt.
31 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu