12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Tajemnicza śmierć 20-latka. Co wydarzyło się w lesie pod Leżajskiem?

REKLAMA

Tajemnicza śmierć 20-letniego Gabriela. Co stało się w lesie pod Leżajskiem? Tę sprawę bada prokuratura. Prowadzone jest postępowanie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Młodzieniec pochodził z Ciechanowa w woj. mazowieckim. Jak ustalili śledczy, 9 lipca przyjechał do Giedlarowej koło Leżajska, gdzie zamieszkał u swojego kolegi. Spędził u niego zaledwie kilka dni. 11 lipca rano wyszedł wyszedł i zaginął. Kiedy nie wrócił do domu i nie nawiązał z nikim kontaktu, zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie. Podjęto poszukiwania. Do akcji wkroczyli policjanci i strażacy, którzy przeczesywali okolice także z użyciem drona.

25 lipca w kompleksie leśnym nieopodal Wierzawic koło Leżajska ujawniono zwłoki Gabriela. Jego tożsamość potwierdził obecny na miejscu zdarzenia ojciec.

– W wyniku przeprowadzonych oględzin zewnętrznych oraz sekcji zwłok nie ujawniono na ciele Gabriela P. jakichkolwiek obrażeń. W chwili obecnej podejmowane są dalsze czynności procesowe mające na celu wszechstronne wyjaśnienie sprawy – informuje Paweł Król, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj