21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Szukają rapera Brodinio. Chodzi o gang

REKLAMA

Śledczy ze Szczecina wydali za 43-letnim mieszkańcem Rzeszowa list gończy. To raper znany w środowisku jako Brodinio. Oprócz muzycznej pasji mężczyzna ma drugą twarz.

Mężczyzna podejrzany jest o założenie i kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą mającą charakter zbrojny, zajmującą się nabywaniem, przewozem oraz wprowadzeniem do obiegu znacznej ilości środków odurzających.

Poszukiwany znany jest ze swojej twórczości muzycznej, występuje w popularnych mediach społecznościowych pod pseudonimem Brodinio. Ponadto posiada liczne kontakty w środowisku osób związanych m.in. z twórczością muzyczną i mieszanymi sportami walki.

Jeśli ktoś zna miejsce pobytu Brodinio, proszony jest o kontakt z policjantami z Wydział Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Rzeszowie tel. 47 821 24 31 lub 112.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj