20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Szalona ucieczka pirata kończy się na drzewie

REKLAMA

Szalony ucieczka 41-latka z Rzeszowa. Spowodował dwie kolizje i na koniec rozbił swojego citroena na drzewie. Mężczyzna nie miał prawa jazdy. Dlatego uciekał.

Wszystko zaczęło się w Tyczynie. Na skrzyżowaniu pirat skręcał nie z tego pasa i zderzył się z fiatem panda, którym podróżowały trzy osoby. Sprawca nawet się nie zatrzymał. Natychmiast w pogoń ruszyli policjanci, którzy byli świadkami kraksy.

Przy szkole na ul. Pułanek uciekinier zignorował „STOP”. Doprowadził znów do zderzenia. Uderzył w chevroleta, którym kierowała ciężarna kobieta. Na kolejnym skrzyżowaniu 41-latek wjechał na skarpę i uderzył w drzewo.

Mężczyzna był już notowany. Grozi mu 5 lat więzienia. Na szczęście nikomu z uczestników spowodowanych przez niego kolizji nic się nie stało.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj