16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Szalona jazda kierowcy audi pod Jasłem. Zobacz jaką dostał karę

REKLAMA

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle stanęli na wysokości zadania! Podczas patroli na drodze krajowej nr 28 nieoznakowanym radiowozem, złapali na gorącym uczynku kierowcę audi, który oszalał na punkcie prędkości!

W obszarze zabudowanym mężczyzna przekroczył dopuszczalną prędkość aż o 95 km/h! Bez wahania policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej w Trzcinicy. Konsekwencje były nieuchronne! 29-letni mężczyzna nie tylko został ukarany wysokim mandatem w wysokości 2500 zł, ale także pozbawiono go prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Jasielscy stróże prawa podkreślają swoje stanowcze działanie wobec łamiących przepisy drogowe. To jednak nie był jedyny przypadek zeszłego weekendu. Funkcjonariusze ujawnili jeszcze dwóch kierowców, którzy również zapomnieli o zasadach bezpieczeństwa i szaleńczo przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym. I tak, każdy z nich stanął przed surowym wymiarem sprawiedliwości, otrzymując wysokie mandaty i utratę prawa jazdy.

– Pamiętajmy, że przestrzeganie przepisów drogowych jest naszym wspólnym obowiązkiem! – apelują policjanci.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj