25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Szacunek i uznanie. Prezydent RP Andrzej Duda podziękował Tadeuszowi Ferencowi

REKLAMA

To miły gest. Prezydent RP Andrzej Duda docenił i podziękował Tadeuszowi Ferencowi za jego niemal 20-letnią prezydenturę w Rzeszowie. Przysłał do niego okolicznościowy list.

Prezydent RP Andrzej Duda w liście skierowanym do Tadeusza Ferenca napisał:

W chwili, gdy postanowił Pan złożyć pełniony przez siebie urząd i gdy kończy Pan swoją prawie dwudziestoletnią misję Prezydenta Rzeszowa, pragnę wyrazić mój szacunek i uznanie dla Pańskich dokonań. Jestem przekonany, że zapisuje się Pan na trwałe w historii Rzeszowa jako znakomity i wielce zasłużony dla rzeszowian włodarz. Cały ogromny dorobek Pańskich starań dla dobra miasta i jego mieszkańców jest jednocześnie znaczącym wkładem w rozwój Ojczyzny – za co serdecznie chciałbym podziękować.

List gratulacyjny byłemu już prezydentowi Rzeszowa przekazał w piątek Wojciech Kolarski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP. W uroczystości, która odbyła się w rzeszowskim ratuszu, wzięli także udział: Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki, Ewa Draus, wicemarszałek Województwa Podkarpackiego i Marek Bajdak, pełniący funkcję prezydenta Rzeszowa.

– Pragnę podziękować za to, że prezydent Andrzej Duda przychylnie patrzył na Rzeszów i województwo podkarpackie. Bez pozytywnych decyzji władz centralnych nie udałoby się osiągnąć tego, co zrobiliśmy – powiedział Tadeusz Ferenc. 

Źródło: Biuro Prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj