9.4 C
Rzeszów
niedziela, 25 lutego, 2024

Szacunek i uznanie. Prezydent RP Andrzej Duda podziękował Tadeuszowi Ferencowi

REKLAMA

To miły gest. Prezydent RP Andrzej Duda docenił i podziękował Tadeuszowi Ferencowi za jego niemal 20-letnią prezydenturę w Rzeszowie. Przysłał do niego okolicznościowy list.

Prezydent RP Andrzej Duda w liście skierowanym do Tadeusza Ferenca napisał:

W chwili, gdy postanowił Pan złożyć pełniony przez siebie urząd i gdy kończy Pan swoją prawie dwudziestoletnią misję Prezydenta Rzeszowa, pragnę wyrazić mój szacunek i uznanie dla Pańskich dokonań. Jestem przekonany, że zapisuje się Pan na trwałe w historii Rzeszowa jako znakomity i wielce zasłużony dla rzeszowian włodarz. Cały ogromny dorobek Pańskich starań dla dobra miasta i jego mieszkańców jest jednocześnie znaczącym wkładem w rozwój Ojczyzny – za co serdecznie chciałbym podziękować.

List gratulacyjny byłemu już prezydentowi Rzeszowa przekazał w piątek Wojciech Kolarski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP. W uroczystości, która odbyła się w rzeszowskim ratuszu, wzięli także udział: Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki, Ewa Draus, wicemarszałek Województwa Podkarpackiego i Marek Bajdak, pełniący funkcję prezydenta Rzeszowa.

– Pragnę podziękować za to, że prezydent Andrzej Duda przychylnie patrzył na Rzeszów i województwo podkarpackie. Bez pozytywnych decyzji władz centralnych nie udałoby się osiągnąć tego, co zrobiliśmy – powiedział Tadeusz Ferenc. 

Źródło: Biuro Prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj