13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Sylwester pod chmurką w Rzeszowie w rytmach latino. Ale czy było bezpiecznie?

REKLAMA

Skromnie, bez laserów, koncertów i fajerwerków. Ale z DJ, który na Rynku w Rzeszowie miksował zabawę w rytmach latino. Ale czy było bezpiecznie? Mamy raport ze służb.

Mimo, że grał DJ, na Rynku było tłoczno i wesoło. Wystarczy kilka gorących rytmów, aby dobrze się bawić. Przed północą z balkonu rausza życzenia mieszkańcom złożył prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek.

Sylwestrowa noc w regionie minęła dość spokojnie. Strażacy odnotowali 24 wyjazdy. Większość z nich dotyczyła pożarów śmietników od fajerwerków. Nie było poważniejszych wypadków drogowych.

Wstępny bilans sylwestrowo-noworocznego weekendu na podkarpackich drogach to 6 wypadków, w których 7 osób zostało rannych, nikt nie zginął.

O 3 w nocy w Orłach pod Przemyślem doszło do zderzenia fiata punto z vw. Fiatem kierowała 36-latka, drugim autem 32-latek. Pasażer vw (28) został ranny i trafił do szpitala.

Do zderzenia dwóch aut doszło o godz. 1:30 również w Pustynach w pow. krośnieńskim. Jedna osoba ranna.

Policja zatrzymała 36 nietrzeźwych kierowców.

Na stawach w gminie Kołaczyce koło Jasła prowadzono poszukiwania 20-latki. Były obawy, że może sobie zrobić coś złego. Została odnaleziona i zabrana do szpitala.

12
Sylwester

Gdzie witałaś/eś Nowy Rok?

Sylwester na Rynku

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj