-0.3 C
Rzeszów
sobota, 4 lutego, 2023

Najnowsze

24-latek przejął się losem seniora. Starszy pan stracił pamięć

Wiele osób zareagowało znieczulicą, ale nie 24-latek, który w Strzyżowie przejął się losem starszego pana. Młodzieniec spotkał seniora na przystanku. Mężczyzna był zagubiony. Cierpiąc na zaniki pamięci nie wiedział jak wrócić do domu.

REKLAMA

Była godz. 23, a na przystanku w Strzyżowie był tylko emeryt. Przyjechał ostatnim autobusem i dalej nie wiedział, co ma ze sobą zrobić. Młodzieniec zainteresował się jego losem. Zapytał, czy go podwieźć do domu, czy wie, gdzie mieszka.

Ale senior wypowiadała tylko jakieś niezrozumiałe słowa. 24-latek go tak nie zostawił. Przyprowadził do komendy policji. Resztą zajęli się policjanci.

Mundurowym udało się ustalić, że to 73-latek, który jest poszukiwany. Zgłoszono jego zaginięcie. Okazało się, że mężczyzna cierpi na zaniki pamięci. Jego żona także ma podobne problemy zdrowotne. W końcu po starszego pana przyjechał syn. Emeryt jest już bezpieczny.

CZYTAJ TEŻ:  Crossowcy kontra Straż Leśna

Zobacz też:

Joanna Krupa przywiozła dzieciom uchodźców prezenty

Koniec Szpitala Tymczasowego. Sale nadal będą służyć pacjentom

Zaburzenia pamięci

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
słabe opady śniegu
-0.3 ° C
1.1 °
-2 °
86 %
11.3kmh
100 %
sob.
-0 °
niedz.
-4 °
pon.
-3 °
wt.
-2 °
śr.
-2 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu