15.5 C
Rzeszów
czwartek, 23 maja, 2024

24-latek przejął się losem seniora. Starszy pan stracił pamięć

REKLAMA

Wiele osób zareagowało znieczulicą, ale nie 24-latek, który w Strzyżowie przejął się losem starszego pana. Młodzieniec spotkał seniora na przystanku. Mężczyzna był zagubiony. Cierpiąc na zaniki pamięci nie wiedział jak wrócić do domu.

Była godz. 23, a na przystanku w Strzyżowie był tylko emeryt. Przyjechał ostatnim autobusem i dalej nie wiedział, co ma ze sobą zrobić. Młodzieniec zainteresował się jego losem. Zapytał, czy go podwieźć do domu, czy wie, gdzie mieszka.

Ale senior wypowiadała tylko jakieś niezrozumiałe słowa. 24-latek go tak nie zostawił. Przyprowadził do komendy policji. Resztą zajęli się policjanci.

Mundurowym udało się ustalić, że to 73-latek, który jest poszukiwany. Zgłoszono jego zaginięcie. Okazało się, że mężczyzna cierpi na zaniki pamięci. Jego żona także ma podobne problemy zdrowotne. W końcu po starszego pana przyjechał syn. Emeryt jest już bezpieczny.

Zobacz też:

Joanna Krupa przywiozła dzieciom uchodźców prezenty

Koniec Szpitala Tymczasowego. Sale nadal będą służyć pacjentom

Zaburzenia pamięci

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj