1.2 C
Rzeszów
poniedziałek, 5 grudnia, 2022

Najnowsze

Policjanci uratowali 44-latkę. W aucie zostawiła list pożegnalny

Strzyżowscy policjanci zdążyli w ostatniej chwili. Uratowali 44-latkę, która chciała targnąć się na własne życie.

REKLAMA

W niedzielę (7/11) około godz. 20 otrzymali zgłoszenie od mieszkańca, który dowiedział się o zamiarach swojej znajomej. Mundurowi podęli natychmiastowe działania. Desperatki poszukiwały wszystkie patrole i wkrótce odnalazły na wjeździe do lasu w Wiśniowej jej porzucony jej samochód. Wewnątrz pojazdu znajdował się list pożegnalny.

– Policjanci szybko udali się w głąb lasu, gdzie po chwili znaleźli leżącą kobietę. 44-latka została przekazana załodze pogotowia ratunkowego – informuje Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie.

Policjanci apelują:

Nie lekceważmy żadnych sygnałów świadczących o tym, że ktoś nie radzi sobie z trudną sytuacją życiową, okazujmy wsparcie i pomoc w kryzysie. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123 oraz Młodzieżowy Telefon Zaufania pod nr 116 111. Pamiętajmy również, że w każdym powiecie funkcjonują instytucje, do których można zwrócić się o wsparcie w ciężkich chwilach.

CZYTAJ TEŻ:  Atak z nożem przed blokiem w Nowej Sarzynie
REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
zachmurzenie duże
1.2 ° C
2.2 °
-0.2 °
92 %
6.2kmh
100 %
pon.
7 °
wt.
7 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
2 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu