13.3 C
Rzeszów
niedziela, 16 czerwca, 2024

Policjanci uratowali 44-latkę. W aucie zostawiła list pożegnalny

REKLAMA

Strzyżowscy policjanci zdążyli w ostatniej chwili. Uratowali 44-latkę, która chciała targnąć się na własne życie.

W niedzielę (7/11) około godz. 20 otrzymali zgłoszenie od mieszkańca, który dowiedział się o zamiarach swojej znajomej. Mundurowi podęli natychmiastowe działania. Desperatki poszukiwały wszystkie patrole i wkrótce odnalazły na wjeździe do lasu w Wiśniowej jej porzucony jej samochód. Wewnątrz pojazdu znajdował się list pożegnalny.

– Policjanci szybko udali się w głąb lasu, gdzie po chwili znaleźli leżącą kobietę. 44-latka została przekazana załodze pogotowia ratunkowego – informuje Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie.

Policjanci apelują:

Nie lekceważmy żadnych sygnałów świadczących o tym, że ktoś nie radzi sobie z trudną sytuacją życiową, okazujmy wsparcie i pomoc w kryzysie. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123 oraz Młodzieżowy Telefon Zaufania pod nr 116 111. Pamiętajmy również, że w każdym powiecie funkcjonują instytucje, do których można zwrócić się o wsparcie w ciężkich chwilach.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj