31.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Straszył policjantów bombą. Teraz się doigra

REKLAMA

Policjanci z Przeworska dostali SMS, że w komendzie mają bombę. Ładunku nie znaleźli, a ujęcie dowcipnisia postawili sobie za punkt honoru. Wkrótce namierzyli 36-letniego sprawcę fałszywego alarmu. Nie będzie mu do śmiechu. Za głupi żart grozi mu do 8 lat więzienia!

Alarm wywołał spore zamieszanie. Pracownicy komendy musieli na chwilę opuścić swoje gabinety. Budynek oraz przylegający do niej teren został dokładnie sprawdzony przez policjantów z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego. Żadnej bomby nie znaleziono. Sygnał był fałszywy, ale na tym sprawa się nie skończyła. Śledczy zaczęli poszukiwać autora SMS-a i szybko go namierzyli.

36-letni mieszkaniec Przeworska usłyszał zarzut, złożył wyjaśnienia i przyznał się do winy. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 8 lat więzienia. Sprawca alarmu może również zostać obciążony kosztami akcji służb ratunkowych.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj