25 C
Rzeszów
środa, 17 lipca, 2024

Straszny wypadek. Przez piłę mężczyzna został kaleką

REKLAMA

Dramatyczny wypadek w miejscowości Pień (powiat mielecki) wstrząsnął mieszkańcami. W minioną sobotę w wyniku tragicznego zdarzenia mężczyzna stracił jedną z rąk.

Wydarzenie miało miejsce w jednym z domów w niewielkiej miejscowości Pień. Mężczyzna pracował samodzielnie, wykonując różne prace stolarskie. Niestety, operując cyrkularką, doznał poważnego urazu, który skutkował amputacją jego ręki.

Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali pomoc, a mężczyzna został przetransportowany do najbliższego szpitala, gdzie udzielono mu natychmiastowej pomocy medycznej.

Przyczyny wypadku są nadal przedmiotem śledztwa, prowadzonego przez lokalne organy ścigania. Wstępne ustalenia sugerują, że doszło do niefortunnego wypadku podczas wykonywania prac stolarskich z użyciem cyrkularki. Niemniej jednak, dokładne okoliczności i przyczyny wypadku będą poddane szczegółowej analizie przez kompetentne organy.

Cyrkularka, zwana także stołową piłą tarczową, jest narzędziem powszechnie stosowanym w pracach stolarskich oraz budowlanych. Jest to urządzenie, które może być niebezpieczne w użytkowaniu, zwłaszcza gdy nie jest stosowane z należytą ostrożnością i z zachowaniem odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Wypadki związane z użyciem takich narzędzi mogą prowadzić do poważnych obrażeń, a w najgorszych przypadkach nawet do trwałych uszkodzeń ciała lub śmierci.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj