22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Sto lat pana Franciszka. Oto jego recepta na długowieczność

REKLAMA

Wspaniały jubileusz obchodził pan Franciszek Burda z Boratyna koło Jarosławia. Skończył 100 lat. Jego recepta na długowieczność? Bycie uprzejmym dla innych!

Senior jest żywą historią. Na jego oczach zmieniała się Polska i świat. Przeżył II wojnę światową, komunę i jej upadek. Pamięta jak do wsi doprowadzono elektryczność i nastała nowoczesność.

Ale jedno w życiu pana Franciszka się nie zmieniło. To – jak mówią o nim jego najbliżsi: uśmiech, życzliwość, optymizm. One są zawsze.

To właśnie w tych cechach tkwi recepta na długowieczność. – Trzeba być serdecznym i uczynny. No i warto też też dbać o kondycję. Pomaga jazda na rowerze – mówi jubilat.

Z urodzin pana Franciszka dumna jest cała gmina. Był tort i wielki bukiet kwiatów.

– To wyjątkowa okazja. Nie każdy z nas ma okazję obchodzić tak wyjątkowe urodziny. Życzę, dużo zdrowia i kolejnych lat życia – przekazał wójt gminy Chłopice Andrzej Homa.

[yop_poll id=”7″]

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj