15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Z promilami na śnieg. Na zakręcie auto było nie do opanowania

REKLAMA

Pomimo zimowych warunków drogowych 30-letni kierowca w pobliżu Brzozowa został przyłapany na jeździe z promilami. Wcześniej zaliczył groźną kraksę. Rozbił dwa auta.


Nie dość, że śnieg zasypał drogę i zrobiło się ślisko, to jeszcze kierowca miał promile. W Nozdrzcu jego audi na zakręcie wpadło w poślizg i uderzyło w prawidłowo jadącą kia, którą kierował 63-latek.

Oba auta zostały poważnie uszkodzone, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Sprawca wypadku – mieszkaniec powiatu rzeszowskiego – miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Odpowie za jazdę po alkoholu i spowodowanie kolizji. Grozi mu grzywna i do dwóch lat więzienia. Firma ubezpieczeniowa może dodatkowo zwrócić się do niego o zwrot pieniędzy, które będzie musiała wydać na pokrycie szkód poniesionych przez poszkodowanego właściciela samochodu kia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj