27.3 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Auto rozerwane na pół. Tu zginęły cztery osoby

REKLAMA

Przerażający wypadek w woj. świętokrzyskim. Zginęły cztery osoby, w tym 15-latka. Wszystkie jechały BMW, które w miejscowości Stara Słupia zderzyło się z ciężarówką. Osobowe auto zostało rozerwane na pół.

Do tragedii doszło w poniedziałek, 17 kwietnia. Służby alarmowe dowiedziały się o zdarzeniu przed godz. 19. Kiedy ratownicy dotarli na miejsce, spotkał ich scenariusz z horroru. Samochód osobowy był w strzępach. Tylko jego połowa znajdowała się na drodze, druga część została porwana przez ciężarówkę, która zakończyła jazdę na poboczu.

Skutki są przerażające. To śmierć czterech osób: trzech mężczyzn i kobiety. Wszystkie ofiary jechały bmw. Nie było szans na ratunek. To była śmierć na miejscu. Policja ustaliła, że zginęli: 15-latka, dwóch 18-latków i 26-latek. Najstarszy z mężczyzn kierował osobówką.

Na ból ręki uskarżał się kierowca (52 l.) ciężarowego mana. Mężczyzna trafił do szpitala na badania.

Nie wiadomo dlaczego doszło do wypadku – to będzie szczegółowo badane przez śledczych. Patrząc jednak na skutki, prawdopodobnie wpływ na zdarzenie mogła mieć duża prędkość.

Kiepskie były warunki pogodowe. Padał deszcz, droga była mokra. Na takiej nawierzchni łatwo o poślizg.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj