20.6 C
Rzeszów
niedziela, 19 maja, 2024

Policyjne małżeństwo było na zakupach i dorwało złodzieja

REKLAMA

Mąż pracuje w kryminalnym, żona też nosi niebiesku mundur. Tego dnia oboje mieli wolne. Policyjne małżeństwo pojechało do galerii w Stalowej Woli na zakupy i musiało przeprowadzić nieoczekiwaną akcję. Dzięki nim zuchwały opryszek stracił łup, a do tego czeka go kara.

Policjant z żoną, na wolnym, pojechali do galerii handlowej. Nagle zobaczyli podejrzanego typka, który zachowywał się nerwowo, rozglądał na boki i kilkakrotnie poprawiał założony na plecy worek. Za nim wybiegł sprzedawca z okrzykiem: „Stój! Ukradłeś bluzę!”.

Wtedy do akcji wkroczył funkcjonariusz kryminalny z Tarnobrzega. Choć opryszek stawiał opór, szybko został sprowadzony do poziomu podłogi. Przy złodzieju znaleziono sprzęt do przecinania alarmowych klipsów, a w worku skradzioną bluzę za 230 złotych.

Złodziej próbował się wymknąć, ale policjant, wspólnie z żoną – policjantką, nie pozwolili mu zbiec. Wkrótce na miejsce przyjechał patrol, który założył oprychowi kajdanki i odstawił na komendę.

Rabusiem okazał się miejscowy, notowany za wcześniejsze przestępstwa 33-latek.

Dzięki reakcji małżeństwa, złodziej dostał kolejną nauczkę i poniesie karę. Sytuacja w sklepie przypomina, że policjanci tak naprawdę nigdy nie mają wolnego. Nawet wtedy kiedy formalnie nie są na służbie.

Zobacz też:

Pościg na Zalesiu. Policjanci ścigali sprawcę potrącenia matki z dzieckiem. Nowe fakty

Strzelali do przechodniów, wpadli z narkotykami

Jechała rowerem i pogryzł ją pies. Właściciel tylko wzruszył ramionami

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj