13 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Płacz dziecka za ścianą nie dawał spokoju sąsiadom. Wezwali policję

REKLAMA

W Stalowej Woli płacz dziecka nie dawał spokoju sąsiadom. Okazało się, że 16 miesięcznym maluchem nikt się nie zajmuje. Jego matka była kompletnie pijana. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy stwierdzili, że 32-latka ledwo trzyma się na nogach i ma 2,5 promila alkoholu w organizmie! Dziecko trafiło na obserwację do szpitala, a kobieta wylądowała w policyjnym areszcie. Już usłyszała zarzut narażenia swojej pociechy na niebezpieczeństwo. Osobne postępowanie przeprowadzi też sąd rodziny, który może zastosować ograniczenia dotyczące władzy rodzicielskiej.

Niestety, to nie jedyna interwencja policjantów w Stalowej Woli dotycząca pijanych opiekunów. W sobotę w jednym z mieszkań patrol zastał 42-letniego ojca, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Opiekował się dziećmi w wieku 3,5 roku i 16 miesięcy. Matka maluchów wyszła z mieszkania tuż przed przybyciem mundurowych. Dzieci trafiły pod opiekę dziadków.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj