7.1 C
Rzeszów
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Wjechała autem w budynek. Wszystko przez tragiczną wiadomość

REKLAMA

Prawdopodobnie wstrząs spowodowany tragiczną wiadomością doprowadził do kolejnego nieszczęścia. 51-latka dowiedziała się o nagłej śmierci męża, a potem straciła kontrolę nad autem. Samochód uderzył w budynek przy wysypisku śmieci w Stalowej Woli.

Dramatyczne okoliczności drogowej kraksy opisuje Echo Dnia. We wtorek, 7 grudnia opel zafira zjechał na pobocze, uderzył w ogrodzenie i budynek gospodarczy. Samochód został rozbity. Kierującą autem 51-latkę pogotowie zabrało do szpitala.

Zdaniem świadków, kobieta – zanim trafiła do karetki – była w wyraźnym szoku. Był z nią utrudniony kontakt. Według portalu, ciągle dopytywała: „gdzie jest Marek?”.

Według ustaleń dziennikarzy portalu, poszkodowana chwilę wcześniej dowiedziała się o śmierci męża, którego w mieszkaniu znalazł sąsiad. Zgon mężczyzny prawdopodobnie nastąpił z przyczyn naturalnych.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj