20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Brutalny napad na kobietę. Bandziora skusiło złoto

REKLAMA

Do brutalnego napadu na kobietę doszło na ul. Staszica w Stalowej Woli. Bandzior przewrócił ofiarę, a potem okradł z biżuterii. Swój łup postanowił natychmiast upłynnić przy pomocy szwagra i siostry. Na szczęście młodego opryszka szybko dopadli policjanci.

Do napadu doszło w czwartek (29/04). 18-latek rozglądał się za szybkim i łatwym łupem. Spodobała mu się złota biżuteria, którą miała na sobie idąca chodnikiem kobieta. Ofiara została kompletnie zaskoczona przez zuchwalca. Oprych był brutalny. Przewrócił poszkodowaną na ziemię, a potem zdjął jej z palców pierścionki i zerwał z szyi łańcuszek. Ukradł też telefon komórkowy.

Napadnięta kobieta pobiegła do swojej znajomej i od niej zawiadomiła policję. Błyskawicznie wiadomość o zdarzeniu wraz z rysopisem napastnika otrzymały wszystkie patrole w mieście. Rozpoczęły się poszukiwania. Po godzinie funkcjonariusze zauważyli podejrzanego typa, który kręcił się w pobliżu lombardu.

Zatrzymano 18-latka, a także jego siostrę i szwagra, którzy wspólnie próbowali sprzedać łupy. Odzyskano wszystkie skradzione przedmioty.

Młody bandzior usłyszał zarzut rozboju oraz posiadania środków odurzających. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia. Jego wspólnicy z rodziny także usłyszeli zarzuty dotyczące udzielenia pomocy w zbyciu przedmiotów pochodzących z przestępstwa. Wobec szwagra i siostry zastosowano dozory policyjne.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj