8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Posprzątali brzegi Wisłoka. Cała furgonetka śmierci!

REKLAMA

Od razu zrobiło się ładniej i przyjemniej, a przede wszystkim czysto. Pracownicy Wód Polskich zabrali się za porządki w Rzeszowie. Posprzątali śmiercie wzdłuż brzegów Wisłoka. Było ich całkiem sporo.

Ostatnio poziom Wisłoka w Rzeszowie jest wyjątkowo niski. Gdzieniegdzie rzeka płynie zwężonym korytem, odsłaniając brzeg i dno.

Dopiero teraz można było zobaczyć jak wiele walało się tu śmieci. Zauważyliśmy najwięcej starych opon. Niektóre tkwiły tu wiele lat.

Wody Polskie to gospodarz tych terenów. Pracownicy tej instytucji ostatnio zabrali się za wielkie sprzątanie. Było bardzo wiele pracy, bo teren objęty akcją wynosił 2,5 kilometra i dotyczył obu brzegów rzeki. Śmiecie posprzątano na odcinku od zapory do Mostu Lwowskiego. Efekt do sprawdzenia podczas spaceru po bulwarach.

Do utylizacji wywieziono całą furgonetkę odpadków!

A Jeszcze niedawno było tak:

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj