8.8 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Śmiertelny wypadek na zakręcie pod Lubaczowem

REKLAMA

Policjanci z Lubaczowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 31 lipca wieczorem, w miejscowości Ruda Różaniecka. Kierujący peugeotem, na zakręcie, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Mężczyzna zginął na miejscu, pasażerka trafiła do szpitala.

Około godz. 20, dyżurny z Lubaczowa otrzymał zgłoszenie o wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Ruda Różaniecka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący peugeotem, na łuku drogi, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, wyłamał barierki zabezpieczające i wjechał do rowu.

Mimo podjętej reanimacji życia 63-latka, który kierował peugeotem, nie udało się uratować. Samochodem podróżowała także 49-letnia pasażerka. Kobieta trafiła do szpitala.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj