22.7 C
Rzeszów
czwartek, 18 lipca, 2024

Tragedia na A4. Zginęła motocyklistka z Lublina

REKLAMA

Tragicznie zaczyna się sezon motocyklowy na Podkarpaciu. Tylko w niedzielę doszło do 3 wypadków z udziałem motorowych jednośladów. Największa tragedia wydarzyła się przy zjeździe autostradowym w Dębicy. Zginęła kierująca motocyklem kobieta.

Do tragedii na A4 doszło w niedzielę – 28 marca około godz. 14. Na pasie ruchu w kierunku Rzeszowa z nieznanych nam przyczyn kobieta straciła panowanie nad swoim motocyklem BMW. Przy dużej prędkości zjechała na pas awaryjny i uderzyła w bariery ochronne.

Kobieta zginęła na miejscu. Ofiarą okazała się 59-letnia mieszkanka Lublina.

Do wypadków z udziałem motocykli doszło także w Przemyślu. Jadący motocyklem 20-latek zderzył się z mazdą, którą kierował 35-letni obywatel Ukrainy. Motocykl został poważnie rozbity, a 20-latek trafił do szpitala.

Z ustaleń policjantów wynika, że 35-latek poczuł się źle i zjechał na prawy pas, zatrzymał pojazd oraz włączył światła awaryjne, kierujący hondą nie dostosował prędkości i najechał na tył mazdy.

Badanie alkomatem wykazało, że obydwaj kierujący byli trzeźwi. Motocyklista został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł.

Szpitalem zakończyła się również kraksa w Rzeszowie. Na ul. Kopisto doszło do zderzenia samochodu z 39-letnim motocyklistą, który został ranny.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj