12.7 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Tragiczna przejażdżka. Zginął 33-letni motocyklista

REKLAMA

Policjanci z Rzeszowa wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym zginął 33-letni motocyklista. W niedzielę, 15 maja wieczorem w Łące mężczyzna zderzył się z kierującą suzuki. Mimo udzielanej na miejscu pomocy, jego życia nie udało się uratować.

Około godz. 20 kierujący motocyklem honda, 33-letni mieszkaniec powiaty rzeszowskiego, jadąc w kierunku Łukawca zderzył się z suzuki grand vitarą.

Jak ustalili policjanci, 48-letnia kierująca samochodem jechała w tym samym kierunku i skręcała w lewo z zamiarem wjazdu na posesję. Mimo udzielanej pomocy przez załogę pogotowia ratunkowego, 33-letni motocyklista zmarł na miejscu wypadku.

Kobieta kierująca suzuki była trzeźwa. Po zdarzeniu, z uwagi na stan zdrowia, została przewieziona do szpitala. Tam pobrano od niej krew do badań.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj