28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Piesza zginęła na przejściu. Potrącił ją motocyklista

REKLAMA

Dramat na przejściu w Jarosławiu. Motocyklista potrącił 47-latkę. Niestety, lekarzom nie udało się uratować jej życia. Kobieta zmarła w szpitalu.

Do tragedii doszło w piątek, 2 września około godz. 21:30. Wszystko działo się na ul. Krakowskiej. To główna ulica miasta. Przejście znajduje się nieopodal przystanku autobusowego. Jest dobrze oznaczone, a po zmroku to miejsce oświetlają latarnie.

Sprawą wypadku badają policja i prokuratura, ale na razie nie wypowiadają się się na temat okoliczności. Nie wiadomo dlaczego kierowca motocykla w porę nie zdołał zatrzymać się przed przejściem.

Doszło do potrącenia. 47-latka została ciężko ranna. Ranny został również 22-letni motocyklista, który wypadł z maszyny. Motocykla znalazł się po za drogą. Jego odłamki były porozrzucane w zatoczce autobusowej.

Kierowca i piesi trafili do szpitala. Oboje byli w stanie nieprzytomnym.

Kobieta przeszła natychmiastową operację. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, życia 47-latki nie udało się uratować.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj