19 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

Tragiczne potrącenie na autostradowym łączniku. Zginął drogowiec

REKLAMA

Tragiczny wypadek na Załężu w Rzeszowie. Na łączniku z autostradą i trasą S-19 rozpędzony saab potrącił 43-letniego pracownika utrzymania dróg. Ofiara nie miała szans, zginęła na miejscu. Z powodu wypadku utworzyły się ogromne korki.

Drogowy dramat rozegrał się w środę około godz. 14 na drodze krajowej nr 97, która jest łącznikiem z autostradowym węzłem Rzeszów-Wschód i z trasą S-19 w kierunku Lublina.

43-latek wykonywał prace drogowe na pasie ruchu prowadzącym w kierunku Ronda Kuronia. Miejsce było oznaczone. Obok stała furgonetka Miejskiego Przedsiębiorstwa Dróg i Mostów. Nie wiadomo dokładnie jak doszło do potrącenia. Mężczyzna dostał się pod koła saaba, którym kierował 35-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego.

Mimo udzielonej pomocy, 43-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego zmarł na miejscu wypadku. Policjanci ustalili, że kierowca samochodu był trzeźwy. Prowadzone śledztwo wyjaśni okoliczności tragedii, a także ustali kto ponosi za nią odpowiedzialność.

Śmiertelne potrącenie drogowca w Rzeszowie: objazdy i korki

Z powodu śmiertelnego potrącenia drogowca w Rzeszowie na kilka godzin policja zablokowała ruch na drodze wjazdowej do miasta. Utworzyły się ogromne korki. Wszystkie auta, które chciały z autostrady wjechać do Rzeszowa były kierowane na S19 w kierunku Lublina, a potem na zjazd do Jasionki. Na tym odcinku utworzył się ogromny zator. Samochody, które jechały S-19 do Rzeszowa były natomiast kierowane na A4 i do miasta musiały wjechać innym zjazdem.

Zobacz też:

Tragedia na przejeździe w Brzeźnicy. Zginęła 23-latka

Tragedia na obwodnicy Czudca. Zginął motocyklista

Ogromna tragedia. Zmarł młody piłkarz. Kilka godzin wcześniej zagrał swój ostatni mecz

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj