21.1 C
Rzeszów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Tragedia na drodze. Nie udało się uratować życia rowerzysty

REKLAMA

Dla 76-latka rowerzysty była to ostatnia przejażdżką. Senior zginął w wyniku w wypadku, do którego doszło na obwodnicy Tarnobrzega.

Drogowy dramat rozegrał się 12 czerwca około godz. 17:30. Mercedesem A Klasa kierowała 39-latka. Według ustaleń policji, kobieta wyprzedzała rowerzystę, który poruszał się tym samym pasem ruchu.

Niestety, doszło do zderzenia między pojazdem a jednośladem, w wyniku którego rowerzysta, 76-letni mężczyzna, odniósł poważne obrażenia. Natychmiast przewieziono go do szpitala, jednak po kilku godzinach walki o życie, zmarł.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz sporządzili dokumentację fotograficzną, które będą służyć w dalszych ustaleniach. Analiza zebranych dowodów pozwoli na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku drogowego.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj