22 C
Rzeszów
środa, 19 czerwca, 2024

Śmierć w Jaźwinach. Brat popchnął brata

REKLAMA

W Jaźwinach pod Dębicą Krzysztof G. (37 l.) popchnął brata. Adam (†41 l.) upadł, uderzył głową o kamień i zmarł. Sprawą zajęła się prokuratura.

Jak wynika z ustaleń śledczych ofiara była nietrzeźwa i właśnie dlatego między braćmi, mieszkającymi pod jednym dachem, doszło do nieporozumień.

Młodszy z braci jest abstynentem, a starszy po raz kolejny ledwo trzymał się na nogach. Nietrzeźwy brat miał machać nerwowo rękami, młodszy go odepchnął, ale jak potem zeznał nie było to celowe. Tłumaczył, że nie chciał zrobić krzywdy. Niestety, doszło do nieszczęścia.

37-latek natychmiast wezwał pomoc. Razem z żoną przeniósł nieprzytomnego brata do mieszkania i tam go próbował reanimować. Niestety mimo tych wysiłków, ale także akcji ratowników pogotowia, życia 41-latka nie udało się uratować.

Krzysztof G. usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Grozi za to do 5 lat więzienia. Podejrzany przyznał się i wyraził żal. Mężczyzna przed sądem będzie odpowiadał z wolnej stopy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj